Casa Canoa Aracati
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Casa Canoa Aracati med 3 sovrum, som erbjuder tillgång till nöjesställen som Extreme KiteSchool Canoa Quebrada, cirka 3 km bort, kan ta emot upp till 10 gäster. Den här villan med 4 badrum, som ligger ungefär 10 minuters bilresa från Canoa Quebrada, erbjuder Wi-Fi samt en parkering.
Inom 3,1 km från denna villa hittar du Fishermen Square, medan Sea Dragon Square ligger cirka 3,2 km bort.
Gästerna i Casa Canoa Aracati har tillgång till ett komplett kök utrustat med te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Trädgård
På rummet
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Casa Canoa Aracati?
Ja, Casa Canoa Aracati tillhandahåller Wi-Fi i hela boendet. - ❓
Erbjuder Casa Canoa Aracati ett kök?
Casa Canoa Aracati har ett komplett kök med te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap. - ❓
Är husdjur tillåtna i Casa Canoa Aracati?
Gästerna får bo på Casa Canoa Aracati med sina husdjur. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Aracatis viktigaste landmärken, inklusive Canoa Quebrada (3 km), Sea Dragon Square (3,1 km) och Fishermen Square, som finns inom 10 minuters bilresa.